Właścicielem, Sprzedawcą oraz Administratorem sklepu internetowego SILVEX jest:

FHU "SILVEX" Zbigniew Sowiński

ul. Sportowa 94a m12
42-229 Częstochowa
NIP: 573-17-41-475
REGON: 241953182

 

Każda kobieta uwielbia się podobać i pragnie z każdym dniem być coraz piękniejsza. Elementem dopełniającym urodę, idealny wygląd, piękny strój, nieskazitelny makijaż jest biżuteria. Stanowi ona nieodłączną część kobiecej garderoby. Coraz częściej również mężczyźni biżuterią podkreślają swój niebanalny look. Dlatego jakiś czas temu stworzyliśmy miejsce, w którym pasja i doświadczenie spotykają się z poszukiwaniem doskonałej jakości i nietuzinkowego wzornictwa.

Firma "Silvex" sprzedażą biżuterii zajmuje się nieprzerwanie od 1992r. Od tego czasu zaspokajamy potrzeby i pragnienia naszych klientów. Naszą szeroką ofertę wyrobów jubilerskich zarówno krajowych, jak i zagranicznych znaleźć można m.in. w sieci firmowych sklepów stacjonarnych na terenie Częstochowy, w sklepie internetowym, na Allegro oraz innych platformach internetowych. Oferowane przez nas wyroby docierają do najdalszych zakątków Polski, a także zagranicę

W ofercie naszych sklepów znajdują się przede wszystkim wyroby srebrne próby 925 (w tym kolczyki, łańcuszki, naszyjniki, zawieszki, bransoletki, pierścionki, obrączki, komplety i inne) wyroby pozłacane, ale również i wyroby złote. Biżuteria "Silvex" to biżuteria nowoczesna i elegancka, czarująca i piękna, biżuteria na każdą okazję - na śluby, przyjęcia wieczorowe, studniówki i ta "nie tylko od święta". To biżuteria z charakterem. To biżuteria, którą każdy chce mieć!
Wkrocz do świata unikalnego designu i jakości z wysokiej półki – odkryj naszą biżuterię i znajdź ozdoby dopasowane do Ciebie lub do osoby, którą chcesz obdarować wyjątkowym prezentem.

Jesteśmy firmą rzetelną i profesjonalną. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci (zarówno Panie, jak i Panowie) byli w pełni usatysfakcjonowani dokonanymi u nas zakupami.

    


Oferujemy biżuterię z charakterem, którą każdy chce mieć!