Matka Boska Częstochowska

Aktywne filtry

Jednym z najchętniej noszonych medalików jest ten z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej. Oferujemy wiele modeli, zarówno srebrnych, jak i złotych, w różnych wielkościach i kształtach, tak, by każdy klient, który chce mieć medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej w swoim posiadaniu, mógł wybrać ten najpiękniejszy.

Medalik Matka Boska Częstochowska - klasyczny i ponadczasowy

Matka Boska Częstochowska nazywana Czarną Madonną kojarzy nam się z obrazem umieszczonym w Sanktuarium na Jasnej Górze. To właśnie do tego miejsca, co roku przybywa wielu pielgrzymów modlić się i prosić o potrzebne łaski. Jasnogórski obraz, podobnie jak i medalik przedstawia postać Matki Boskiej Częstochowskiej wraz z Dzieciątkiem Jezus. Jest to swoisty symbol bezwarunkowej miłości i rodzicielskiego oddania. Dlatego medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji Chrztu Świętego, Komunii Świętej, bierzmowania czy innego ważnego wydarzenia w życiu chrześcijanina. Będzie On towarzyszyć obdarowanej osobie przez całe życie.

W ofercie Silvex oprócz medalików uwzględniliśmy także piękne łańcuszki, które można dokupić do kompletu.

Łańcuszek z medalikiem przedstawiającym wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej to prezent, który idealnie pasuje do charakteru i rangi każdej chrześcijańskiej uroczystości. To również idealny prezent dla siebie - zawierzenie swojej osoby u orędowniczki u Boga w życiowych sytuacjach, uzdrowicielce, cudotwórczyni, wspomożycielce potrzebujących.

Medalik Matki Boskiej Częstochowskiej - oferta Silvex

Dbając o zadowolenie wszystkich naszych klientów z zakupów na stronie Silvex, oferujemy wiele pięknych medalików z Matką Boską Częstochowską. Są to dewocjonalia o różnym typie wykończenia, wysokości i szerokości. Właśnie dlatego bez problemu można dobrać ten idealny medalik, wpisujący się w potrzeby danej osoby. Proponujemy złote i srebrne medaliki Matki Boskiej Częstochowskiej. Wszystkie medaliki wykonywane są z wysokiej jakości prób złota i srebra. Wiele modeli medalików poddawanych jest procesowi diamentowania - graweru przy użyciu głowicy obrotowej, noża diamentowego i mechanizmów podziałowych. Dzięki temu medaliki zyskują wysoki połysk, a nacięcia prezentują się niezwykle efektownie. Proponujemy medaliki w różnych kształtach - okrągłe, owalne, kwadratowe z wieloma efektami wykończenia do wyboru.

Dlaczego warto wybrać medaliki Matki Boskiej Częstochowskiej w naszym sklepie?

Medaliki Matki Boskiej Częstochowskiej to jedne z najpopularniejszych dewocjonaliów biżuteryjnych, noszą je zarówno dzieci, jak i młodzież oraz osoby dorosłe. Prezentują się pięknie i mają niezwykłe znaczenie - mowa przede wszystkim o opiece Matki Boskiej - Królowej Polski. Nasze medaliki wyróżnia wysoka jakość, doskonałe wykończenie, estetyka i piękno. Sprzedażą biżuterii zajmujemy się już od 1992 roku. Z naszych produktów i ich funkcjonalności cieszą się nie tylko Polacy, ale również zagraniczni klienci. Świadczy to o naszym profesjonalizmie i dbałości o doskonałą jakość oferowanej biżuterii. Oprócz pięknych medalików z Matką Boską Częstochowską oferujemy także Cudowne Medaliki Matki Boskiej Niepokalanej oraz medaliki Matki Boskiej Szkaplerznej. Oferta jest bardzo szeroka i atrakcyjna cenowo, dlatego zachęcamy do zakupów.

Medalik Matki Boskiej Częstochowskiej, zwanej inaczej Czarną Madonną to mistyczny symbol królowej Polski. Dla chrześcijan Matka Boska Częstochowska ma szczególne znaczenie, dlatego też jej wizerunek bardzo często pojawia się na srebrnej biżuterii. Ale choć medalik jest modną ozdobą, chętnie zakładaną przez wiele gwiazd, warto odkryć prawdziwy i głęboki sens jego noszenia. Wspaniały medalik prezentujący Madonnę z Dzieciątkiem Jezus to doskonały pomysł zarówno na co dzień jak i na prezent przy ważnych uroczystościach. Ten produkt to znakomity wybór dla tych, którzy pragną mieć przy sobie zawsze bliską i pocieszającą obecność Matki Bożej. Ogromna symbolika przestawionej postaci, zestawiona z perfekcyjnością wykonania oraz ciekawymi kształtami medalika sprawia, iż produkty te cieszą się dużą popularnością.

Dodatek świadczący o wierze

To nie tylko piękny dodatek do Twojego stroju, ale również przypomnienie o najważniejszych wartościach w życiu. Medalik Matki Boskiej Częstochowskiej może stanowić niezwykły prezent dla bliskiej osoby, który wyrazi Twoją troskę o jej dobro i duchowy rozwój. Niech ta biżuteria będzie Twoją tajemniczą opiekunką w trudnych chwilach, źródłem siły i wytrwałości w codziennym życiu. Umieszczony na szyi, blisko serca, przypominać Ci będzie o wsparciu Matki, która otacza Cię swoją opieką w każdej sytuacji.

Religijny artefakt o wielkiej mocy

Powiększ swoją kolekcję religijnych artefaktów o unikalny medalik Matki Boskiej Częstochowskiej, który zachwyci Cię swoją autentycznością i wyrazistością. Daj mu szansę, aby stał się integralną częścią Twojego życia i wiary. Jego wnętrze może być dla Ciebie miejscem intymnych modlitw i refleksji. Bez względu na okoliczności, możesz zawierzyć się Matce Boskiej i szukać w niej duchowego wsparcia oraz pocieszenia.

Poczuj bliskość duchowej ikony, która dotknęła serc milionów wiernych na całym świecie. To wyjątkowy przedmiot, który przypomni Ci o najważniejszych wartościach w życiu i wzmocni Twoją wiarę w chwilach zarówno radości, jak i smutku