Medaliki

Podkategorie

 • Matka Boska Częstochowska

  Jednym z najchętniej noszonych medalików jest ten z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej. Oferujemy wiele modeli, zarówno srebrnych, jak i złotych, w różnych wielkościach i kształtach, tak, by każdy klient, który chce mieć medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej w swoim posiadaniu, mógł wybrać ten najpiękniejszy.

  Medalik Matka Boska Częstochowska - klasyczny i ponadczasowy

  Matka Boska Częstochowska nazywana Czarną Madonną kojarzy nam się z obrazem umieszczonym w Sanktuarium na Jasnej Górze. To właśnie do tego miejsca, co roku przybywa wielu pielgrzymów modlić się i prosić o potrzebne łaski. Jasnogórski obraz, podobnie jak i medalik przedstawia postać Matki Boskiej Częstochowskiej wraz z Dzieciątkiem Jezus. Jest to swoisty symbol bezwarunkowej miłości i rodzicielskiego oddania. Dlatego medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji Chrztu Świętego, Komunii Świętej, bierzmowania czy innego ważnego wydarzenia w życiu chrześcijanina. Będzie On towarzyszyć obdarowanej osobie przez całe życie.

  W ofercie Silvex oprócz medalików uwzględniliśmy także piękne łańcuszki, które można dokupić do kompletu.

  Łańcuszek z medalikiem przedstawiającym wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej to prezent, który idealnie pasuje do charakteru i rangi każdej chrześcijańskiej uroczystości. To również idealny prezent dla siebie - zawierzenie swojej osoby u orędowniczki u Boga w życiowych sytuacjach, uzdrowicielce, cudotwórczyni, wspomożycielce potrzebujących.

  Medalik Matki Boskiej Częstochowskiej - oferta Silvex

  Dbając o zadowolenie wszystkich naszych klientów z zakupów na stronie Silvex, oferujemy wiele pięknych medalików z Matką Boską Częstochowską. Są to dewocjonalia o różnym typie wykończenia, wysokości i szerokości. Właśnie dlatego bez problemu można dobrać ten idealny medalik, wpisujący się w potrzeby danej osoby. Proponujemy złote i srebrne medaliki Matki Boskiej Częstochowskiej. Wszystkie medaliki wykonywane są z wysokiej jakości prób złota i srebra. Wiele modeli medalików poddawanych jest procesowi diamentowania - graweru przy użyciu głowicy obrotowej, noża diamentowego i mechanizmów podziałowych. Dzięki temu medaliki zyskują wysoki połysk, a nacięcia prezentują się niezwykle efektownie. Proponujemy medaliki w różnych kształtach - okrągłe, owalne, kwadratowe z wieloma efektami wykończenia do wyboru.

  Dlaczego warto wybrać medaliki Matki Boskiej Częstochowskiej w naszym sklepie?

  Medaliki Matki Boskiej Częstochowskiej to jedne z najpopularniejszych dewocjonaliów biżuteryjnych, noszą je zarówno dzieci, jak i młodzież oraz osoby dorosłe. Prezentują się pięknie i mają niezwykłe znaczenie - mowa przede wszystkim o opiece Matki Boskiej - Królowej Polski. Nasze medaliki wyróżnia wysoka jakość, doskonałe wykończenie, estetyka i piękno. Sprzedażą biżuterii zajmujemy się już od 1992 roku. Z naszych produktów i ich funkcjonalności cieszą się nie tylko Polacy, ale również zagraniczni klienci. Świadczy to o naszym profesjonalizmie i dbałości o doskonałą jakość oferowanej biżuterii. Oprócz pięknych medalików z Matką Boską Częstochowską oferujemy także Cudowne Medaliki Matki Boskiej Niepokalanej oraz medaliki Matki Boskiej Szkaplerznej. Oferta jest bardzo szeroka i atrakcyjna cenowo, dlatego zachęcamy do zakupów.

  Medalik Matki Boskiej Częstochowskiej, zwanej inaczej Czarną Madonną to mistyczny symbol królowej Polski. Dla chrześcijan Matka Boska Częstochowska ma szczególne znaczenie, dlatego też jej wizerunek bardzo często pojawia się na srebrnej biżuterii. Ale choć medalik jest modną ozdobą, chętnie zakładaną przez wiele gwiazd, warto odkryć prawdziwy i głęboki sens jego noszenia. Wspaniały medalik prezentujący Madonnę z Dzieciątkiem Jezus to doskonały pomysł zarówno na co dzień jak i na prezent przy ważnych uroczystościach. Ten produkt to znakomity wybór dla tych, którzy pragną mieć przy sobie zawsze bliską i pocieszającą obecność Matki Bożej. Ogromna symbolika przestawionej postaci, zestawiona z perfekcyjnością wykonania oraz ciekawymi kształtami medalika sprawia, iż produkty te cieszą się dużą popularnością.

  Dodatek świadczący o wierze

  To nie tylko piękny dodatek do Twojego stroju, ale również przypomnienie o najważniejszych wartościach w życiu. Medalik Matki Boskiej Częstochowskiej może stanowić niezwykły prezent dla bliskiej osoby, który wyrazi Twoją troskę o jej dobro i duchowy rozwój. Niech ta biżuteria będzie Twoją tajemniczą opiekunką w trudnych chwilach, źródłem siły i wytrwałości w codziennym życiu. Umieszczony na szyi, blisko serca, przypominać Ci będzie o wsparciu Matki, która otacza Cię swoją opieką w każdej sytuacji.

  Religijny artefakt o wielkiej mocy

  Powiększ swoją kolekcję religijnych artefaktów o unikalny medalik Matki Boskiej Częstochowskiej, który zachwyci Cię swoją autentycznością i wyrazistością. Daj mu szansę, aby stał się integralną częścią Twojego życia i wiary. Jego wnętrze może być dla Ciebie miejscem intymnych modlitw i refleksji. Bez względu na okoliczności, możesz zawierzyć się Matce Boskiej i szukać w niej duchowego wsparcia oraz pocieszenia.

  Poczuj bliskość duchowej ikony, która dotknęła serc milionów wiernych na całym świecie. To wyjątkowy przedmiot, który przypomni Ci o najważniejszych wartościach w życiu i wzmocni Twoją wiarę w chwilach zarówno radości, jak i smutku

 • Matka Boska Szkaplerzna

  Medalik z Matką Boską Szkaplerzną jest jednym z symboli wiary każdego chrześcijanina. Jego codzienne zakładanie na szyję chroni przed zgubnym wpływem szatana i symbolizuje opiekę Najświętszej Maryi Panny. W naszej ofercie przygotowaliśmy wiele medalików z Matką Boską Szkaplerzną, wykonanych z wysokiej jakości kruszców.

  Moc medalików z Matką Boską Szkaplerzną

  Medaliki z Matką Boską Szkaplerzną to dewocjonalia o ogromnej mocy. Mówił o tym sam Święty Jan Paweł II, który zalecał wiernym noszenie Szkaplerza. Taki medalik wyraża wiarę w Boga i oddanie się pod opiekę Najświętszej Maryi. Jedna strona Szkaplerza wyraża poddanie się woli Bożej w znoszeniu swojego krzyża, codziennych doświadczeń i trudów, natomiast druga część przypomina o tym, że serce człowieka jest przepełnione miłością do Boga i bliźnich. Medalik z Matką Boską Szkaplerzną noszony każdego dnia oznacza przyjaźń z Maryją, jest znakiem nawrócenia, poświęcenia i służby ku czci Matki Boskiej. Każdy, kto nosi taki medalik, może mieć pewność, że ochroni się przed piekłem, wybawi się z czyśćca już w pierwszą sobotę po śmierci, będzie chroniony przed niebezpieczeństwami czyhającymi na duszę i ciało oraz może uczestniczyć w dobrach duchowych Zakonu Karmelitańskiego.

  Matka Boska Szkaplerzna medalik - oferta Silvex

  Doskonale wiemy, że medaliki z Matką Boską Szkaplerzną są cenionym i chętnie wybieranym symbolem każdego katolika. Właśnie dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę pięknych medalików srebrnych. Wykonywane są one z kruszców najwyższej próby. Dzięki temu, że oferujemy medaliki o wielu szerokościach i wysokościach, każdy klient może dobrać medalik do własnych oczekiwań. Większość z oferowanych medalików została poddana obróbce diamentowania. Jest to innowacyjny proces, który odbywa się przy pomocy głowicy obrotowej, noża diamentowego i innych mechanizmów podziałowych. Takie działania (grawerowanie) sprawia, że medaliki pięknie połyskują, dając niesamowite efekty wizualne. W ofercie naszego sklepu dostępne są także Cudowne Medaliki Matki Boskiej Niepokalanej, a także medaliki z Matką Boską Częstochowską, zarówno srebrne, jak i złote. Proponujemy również różne łańcuszki, które bez problemu można dobrać do każdego medalika.

  Dlaczego warto wybrać nasze medaliki z Matką Boską Szkaplerzną?

  Jesteśmy firmą, dla której wysoka jakość produktów i zadowolenie klientów są nadrzędnymi wartościami. Na rynku jesteśmy obecni już od 1992 roku, co gwarantuje, że wyróżnia nas ogromne doświadczenie i wiedza na temat oferowanych produktów. Oferta jest bardzo szeroka i atrakcyjna cenowo, a nasze produkty doceniane nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Zakup medalika z Matką Boską Szkaplerzną to dobry wybór dla każdej osoby, która szuka symbolu wiary każdego chrześcijanina. Moc medalików pozwala umocnić swoją wiarę i zawierzyć siebie Panu Bogu i Maryi. Polecamy je na prezent, szczególnie na takie okazje jak Chrzest Święty, Komunia Święta czy bierzmowanie. Takie uroczystości wymagają wyboru odpowiedniego prezentu, który pozwoli umocnić wiarę każdej obdarowanej osoby. Nasze medaliki z Matką Boską Szkaplerzną z pewnością sprostają oczekiwaniom wielu osób.

  Medalik Matki Boskiej Szkaplerznej to symbol wiary, nadziei i opieki, który od wieków noszony jest przez ludzi w różnych zakątkach świata. Wyraża wiarę chrześcijanina w spotkanie z Bogiem w życiu wiecznym dzięki wstawiennictwu i opiece Maryi Dziewicy. Noszenie szkaplerza powinno przypominać nam o naszych obowiązkach chrześcijańskich jako warunku pewności, że Matka Boża będzie wstawiać się za nami.

  Niezależnie od tego, czy jesteś praktykującym katolikiem, czy cenisz sobie piękno i znaczenie religijnych przedmiotów, ten produkt z pewnością wzbudzi Twoje zainteresowanie. Jedna strona medalika oznacza postawę poddania się woli Bożej w znoszeniu trudów, doświadczeń i swojego krzyża – na wzór Maryi i z jej opiekę. Druga strona szkaplerza ma przypominać, że serce człowieka powinno bić miłością do Boga i bliźnich, że ma on odrywać się od przywiązań doczesnych i za pośrednictwem Maryi zabiegać o dobra wieczne.

  Otocz miłością Matki Boskiej bliską osobę

  Medalik Matki Boskiej Szkaplerznej może być wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby z okazji chrztu, komunii, bierzmowania, ślubu lub innej wyjątkowej okazji. To cudowny upominek, który przypomina o sile wiary i miłości Matki Bożej, która otacza nas opieką w życiu codziennym. Gwarantuje on szczególną opiekę Najświętszej Maryi Panny w trudnych sytuacjach i niebezpieczeństwach doczesnego życia;

  Szkaplerz nie jest talizmanem, który działa swą mocą niezależnie od naszego życia i postępowania. Jest wręcz odwrotnie: szkaplerz jest apelem i przypomnieniem wymogów życia chrześcijańskiego.

  Wybierając nasz Medalik Matki Boskiej Szkaplerznej, wykonany z wysokiej jakości szlachetnych kruszców, otrzymujesz wyjątkowy symbol swojej wiary i nadziei, który będzie Cię inspirować i dodawać siły w codziennym życiu.

  Duchowa głębia w Twoich rękach

  Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już docenili wyjątkowość naszych wyrobów. Zamów swój Medalik Matki Boskiej Szkaplerznej już dziś i ciesz się pięknem oraz głębią duchową, które niesie ze sobą ten wyjątkowy symbol. Niech Matka Boska otacza Cię swoją opieką, a nasz medalik przypomina Ci o jej wsparciu w każdej chwili Twojego życia. Nasz sklep to miejsce, gdzie sztuka spotyka się z duchowością, a tradycja splata się z nowoczesnością. Daj się oczarować naszym produktom i poczuj moc wiary, która w nim tkwi.

 • Niepokalana Cudowny...

  Medaliki noszone na szyi mają szczególne znaczenie dla chrześcijan. To właśnie one wśród dewocjonaliów biżuteryjnych cieszą się największą popularnością. W tej kategorii oferujemy Cudowne Medaliki Niepokalanej Matki Boskiej. Są one znakiem obecności i opieki Niepokalanej nad każdym człowiekiem, który z ufnością nosi ten medalik na swojej szyi.

  Cudowny medalik Niepokalanej - upamiętnieniem objawień

  Cudowny medalik Niepokalanej jest symbolem objawienia się Najświętszej Maryi Panny w Paryżu, a dokładnie w kaplicy Sióstr Miłosierdzia. Miało to miejsce w 1830 roku, kiedy to Maryja objawiła się nowicjuszce zgromadzenia. Poleciła, aby wybić medaliki, które pojawiły się już w 1832 roku. Cudowny Medalik Niepokalanej noszony na szyi przynosi wiele łask, jest symbolem nawrócenia i wielu uzdrowień wśród ludzi. Za ogromne rozpowszechnienie medalików z wizerunkiem Matki Boskiej Niepokalanej odpowiada Św. Matka Teresa z Kalkuty, która nazywała go „medalem miłosierdzia”. Medaliki przedstawiają Najświętszą Maryję Pannę jako Niepokalanie Poczętą, czyli wolną od grzechu. To również trzy motywy, czyli zranione Serce Pana Jezusa i Maryi, a nad nimi litera „M” z krzyżem na podstawie oraz wieniec składający się z dwunastu gwiazd. Cudowne medaliki z Matką Boską są symbolem nawrócenia i ufności w Boga. Chrześcijanie, którzy noszą ten medalik, wskazują na wyjątkowe łaski, jakie uzyskują modląc się i nosząc na szyi wspomniany medalik. Nazwa Cudowny Medalik została oficjalnie przyjęta w 1838 roku przez Stolicę Apostolską.

  Cudowny Medalik Matka Boska - wysoka jakość srebra

  W ofercie Silvex czeka wiele Cudownych Medalików z Matką Boską. Wszystkie to wyjątkowa jakość, piękny wygląd, połysk i wysoka próba kruszcu, z którego zostały wykonane. Medaliki różnią się wielkością, wagą, kształtem, dzięki czemu bez problemu każdy może wybrać medalik, który najbardziej mu odpowiada. Wraz z jednym z wielu dostępnych w naszym sklepie łańcuszków stanowią one zestaw idealny zarówno dla siebie, jak i bliskiej osoby.


  Warto wiedzieć, że w Polsce, a dokładnie w Niepokalanowie, Cudowny Medalik i sama Matka Boska Niepokalana są miejscem szerzenia jej czci. To miejsce odwiedzane przez wielu pielgrzymów, którzy proszą o łaski, nawrócenie i uzdrowienie.

  Niepokalanów Cudowny Medalik - dlaczego warto postawić na naszą ofertę?

  Cudowny Medalik Matki Boskiej Niepokalanej jest symbolem wiary i oddania siebie pod opiekę Maryi. Wszystkie nasze medaliki to trwałe produkty wykonane z wysokiej jakości srebra i złota. Jako firma oferująca biżuterię i dewocjonalia jesteśmy obecni na rynku już od 1992 roku, dlatego doskonale wiemy, czego potrzebują i czego oczekują nasi klienci. Oprócz Cudownych Medalików z Matką Boską oferujemy także inne medaliki np. z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej, a także Matki Boskiej Szkaplerznej. Oferta jest szeroka i atrakcyjna cenowo, dlatego zachęcamy do zapoznania się z produktami. Wszystkie medaliki są wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Noszone każdego dnia ochronią przed złem, pozwolą na obdarowanie wieloma łaskami, szczególnie jeśli będą zakładane z ufnością w miłosierdzie Boga.

  Cudowny Medalik Niepokalanej to symbol bezgranicznej miłości i opieki Matki Bożej nad każdym człowiekiem. Jego moc tkwi w wyjątkowej historii oraz wierze, że Maryja jest zawsze gotowa wspierać nas w trudnych chwilach. Temu Cudownemu Medalikowi przypisuje się moc umacniania wiary, a także siłę do nawrócenia. Wykonany z najwyższą starannością z wysokiej jakości srebra lub złota, prezentuje się niezwykle stylowo, zachwycając swoim wyglądem i subtelnym pięknem. Ta wyjątkowa biżuteria będzie towarzyszyć Ci w codziennym życiu i dodawać otuchy w niepewnych chwilach.

  Pamiątka objawienia

  Medalik Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny to unikatowa pamiątka związana z objawieniami Matki Bożej w Niepokalanowie – miejscu szczególnie ukochanym przez wiernych z całego świata. Jego noszenie symbolizuje łączność z tym świętym miejscem oraz pokazuje oddanie i szacunek dla Maryi jako Matki Kościoła. Medalik, który możesz mieć zawsze przy sobie, jest znakiem, niewielkim przedmiotem, który odnosi się do tego, co jest poza Nim, do rzeczywistości, która ma wartość nieskończoną.

  Prezent, który chroni

  Cudowny Medalik to wyjątkowy prezent dla bliskich. Może to być nie tylko piękny gest miłości, ale również wyraz troski o ich bezpieczeństwo i szczęście. To prawdziwy amulet, który może stać się Twoim towarzyszem na drodze wiary, w czasie podróży, podczas ważnych wydarzeń czy nawet w codziennych obowiązkach. Wiedz, że masz nieodłącznego strażnika, który nieustannie czuwa nad Tobą, dodając otuchy i łaski w każdej sytuacji.

  Nie tylko wartość religijna

  Ten wyjątkowy medalik wykonany z wysokiej jakości srebra bądź złota przyciągnie wzrok i zainteresowanie wszystkich w Twoim otoczeniu. Jego niepowtarzalny design, połączony z mistyczną energią, sprawia, że jest on ponadczasowym darem duchowym, który nigdy nie straci na wartości. Dokonując zakupu medalika, zyskujesz nie tylko wyjątkową ozdobę, ale przede wszystkim narzędzie wsparcia w duchowej podróży.

  Nie zwlekaj z zakupem. Skorzystaj z okazji i dołącz do grona wiernych, którzy już czerpią siłę i nadzieję z wyjątkowej mocy Cudownego medalika. Daj sobie i swoim bliskim dar duchowy, który przyniesie wiele radości, pokoju i harmonii. Wszakże, Cudowny Medalik to drogocenny skarb, który możesz mieć zawsze przy sobie – w radościach i smutkach, w codzienności i wyjątkowych momentach. Dołącz do tych, którzy już odkryli jego siłę i otrzymali wsparcie Matki Boskiej w najtrudniejszych chwilach życia.

Jest 171 produktów.

Pokazano 1-32 z 171 pozycji

Dewocjonalia to szczególny rodzaj biżuterii, którą oferujemy. Medaliki noszone przez katolików są symbolem wiary i zawierzenia Bogu swojej osoby. To właśnie dzięki nim można poczuć obecność Boga i jego opiekę w trudach dnia codziennego. Medalik z łańcuszkiem to również bardzo popularny prezent z okazji Chrztu dziecka, Komunii, a także pamiątka innych ważnych momentów w życiu osoby wierzącej.


Najczęściej spotykane są medaliki z Matką Boską lub z Panem Jezusem. Oprócz tych medalików dostępne są również medaliki przedstawiające liczne postacie Świętych oraz innych ważnych w religii chrześcijańskiej osób.


Oferujemy zarówno srebrne, jak i złote medaliki wykonane z najwyższych prób kruszców. Wszystkie medaliki cechuje wysoka jakość, trwałość i piękne wykończenie. Ta wyjątkowa biżuteria sakralna może stać się rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie, dlatego tak ważne jest by wybierać produkty najwyższej jakości.

Złote i srebrne medaliki - oferta Silvex

Jesteśmy firmą, która na rynku polskim działa już od kilkudziesięciu lat, dlatego nieustannie dbamy o poszerzanie naszej oferty. Naszym klientom oferujemy piękne złote i srebrne medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej, Pana Jezusa czy innych osób świętych. Najbardziej znanym wśród medalików jest Medalik z Matką Boską Niepokalaną zwany też Cudownym Medalikiem. Medalik ten ma ogromną moc. Jest narzędziem wszechmocnego działania Bożego, wielu uzdrowień i nawróceń.


Medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej Szkaplerznej polecane są wszystkim osobom, które chcą uchronić się przed zgubnym wpływem szatana. Szkaplerz wyraża wiarę chrześcijanina w spotkanie z Bogiem w życiu wiecznym dzięki wstawiennictwu i opiece Maryi Dziewicy. Noszenie szkaplerza powinno przypominać nam o naszych obowiązkach chrześcijańskich jako warunku pewności, że Matka Boża będzie wstawiać się za nami.


Medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej symbolizują bezwarunkową miłość i rodzicielskie oddanie, dlatego stanowią doskonały prezent z okazji Chrztu Świętego czy Pierwszej komunii Świętej.


Medaliki oferowane w sklepie Silvex to jakość, atrakcyjne ceny i ogromna różnorodność, dlatego każdy z naszych klientów może znaleźć produkt odpowiedni zarówno dla siebie, jak i bliskiej osoby.